0 532 404 31 31

Türkiye'nin En Büyük Çilingir Firmasına Hoşgeldiniz

Servis Bölgelerimiz

Türkiye'nin En Büyük Çilingir Firmasına Hoşgeldiniz

Yaşam alanlarını ve kamusal binaların vazgeçilmezgüvenlik sistemlerinden biri olan anahtarların ve kilit sistemlerinin satış,yetkili servis, çilingir ve yedekleme işlerini uzun yıllardır başarı ilegerçekleştiriyoruz. Başta Kale Kilit olmak üzere, Multilock Kilit, Keso Kilit,Desi Kilit sistemlerini Bayiliğini İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçe vesemtlere sunan firmamız bunu yanı sıra bu markaların yetkili servisi olarakçilingir ve çoğaltma işlemlerini güvenli bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca hermarkadan; kaybolan, kırılan ve çalınan kilitlerin yerine yenilerini yapankuruluşumuz, kilit şifre çözümleme, oto immobilizer anahtar yapımı, parmak izlianahtar servisi hizmetleri gibi profesyonellik ve teknolojik donanım gerektirenişleri başarı ile gerçekleştiren şirketimiz; her marak ve model aracınimmobilizer sistemlerine çözümler getirmektedir.

 

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, teknolojikgelişmeleri günü gününe takip eden firmamız, her marka kilit ve anahtarsistemlerinin; satış, tamir, çilingir, çoğaltma ve yedekleme işlerini yapanender firmalardan bir tanesidir. Çilingir Fiyatları, İmmobilizer anahtarFiyatları, Anahtar Teknik Servis Fiyatları ile rakiplerine göre daha ekonomikçözümler sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı misyonu ve kişiye özelsunduğu çözümlerle rakiplerinden hep bir adım önde yer almaktadır.

Yale Kasa,Yale Çelik Kasa

Alışıla gelmiş kilit sistemlerinden farklı bir görünüm çizen Yale Kasa,Yale Çelik Kasa,Yale Kasa Servis,Yale Kasa Satış,Yale Kasa Çilingir,Yale Kasa Bayii ve genellikle dış mekan kapılarında ve halka açık alanlarda; bisiklet, motosiklet gibi küçük boyutlu araçların güvenliği için kullanılan Yale Asmalı Kilit Modelleri, kendi içerisinde de görünümüne ve sahip olduğu özelliklere göre pek çok çeşide ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra; bozuk para kasası, kablosuz alarm sistemleri, kapı dürbünü, kapı hidrolik sistemleri ve motorlu dijital kasa üretimi de gerçekleştiren marka, daha kısa süreli ve geçici güvenlik çözümleri için uygun olan çözümleri üretmektedir. Pirinç, şifreli, marin gibi çeşitleri bulunan asma kilitleri ile pratik güvenlik çözümleri getiren, gezilerde, seyahatlerde ve günlük yaşamınızda sahip olduğunuz eşyalarınıza kısa süreliğine koruma sağlayan bu marka, küçük boyutlarının tam tersine büyük işler başarır ve sahip olduğunuz her detaya sizin yerinize göz kulak olur.

Markası ve uygulandığı alan ne olursa olsun; bozulan, kapalı kalan, kırılan ve çalınan her türlü kilit sistemine çilingir hizmeti götüren, bunun yanı sıra yeni çözümler üreten firmamız Yale Kilit Markası adı altında üretimi yapılan her türlü ürüne de aynı hizmeti özen ve titizlikle sunmaktadır. Uzun yıllarını bu sektöre hizmet ederek geçirmiş olmanın verdiği deneyim, teknolojik donanım ve işinde uzman çalışanları ile kilit sistemlerinin her türlü sorununa çözüm üreten firmamız, kaliteli işçilik ve ekonomik fiyatları ile öncelikli tercih sebebi olmaktadır. 7/24 kesintisiz çilingir hizmeti ile zorluk derecesi ne olursa olsun her mesafeye kısa sürede ulaşmakta ve işini de aynı hızla tamamlamaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

GSM : 0 (532) 404 - 31 - 31 GSM : 0 (532) 417 - 66 - 23